Venkovní svatby jako z pohádky děláme přímo na míru. Víme jak je náročné uspořádat Váš vysněný den, proto Vám vše rádi co nejvíce usnadníme. Věříme, že propojením kouzelného místa, výtečného jídla, báječného pití, vstřícného a vždy usměvavého personálu zaručíme Vaši spokojenost. Svatba na Spáleňáku je tedy tou pravou volbou.

SVATBY

Do našeho repertoáru patří organizace celé svatby - od návrhu vizuálního konceptu, dekorace celého prostoru, pronájmu nábytku včetně jeho dopravy a instalace, zajištění pozvánek, ubytování, programu pro hosty jako je degustace vín či kávy, programu pro děti, fotografa, kapely, vytvoření toho pravého menu. Zkrátka nabízíme kompletní servis a Vaše starosti můžete hodit za hlavu.

ŘEKLI O NÁS

Okolí Spáleňáku znám už od dětství, jako znojemský centrák jsem se v Gránicích pohybovala skoro denně a proto když došlo k vybírání místa pro naši svatbu, volba byla jasná. Svatbu jsme měli v srpnu, počasí jsme si vymodlili (ale pro jistotu jsme měli postavený party stan, abychom se mohli veselit i kdyby nám počasí nepřálo). Vše vyšlo krásně, bylo o nás postaráno se vším všudy a náš den jsme si díky týmu Spáleňáku moc užili. Pokud toužíte po pohodové svatbě obklopení zelení a pohodovou atmosférou, našli jste správné místo. Děkujeme! 

 

P&V

Tel.: 730 644 759

Email: info@spalenak.cz

Hradišťská 3130/57

66902 Znojmo 

  • White Facebook Icon

© 2019 by Spáleňák