Chystáte svatbu, křtiny, oslavu narozenin či jinou událost nebo společenskou akci a přáli byste si vše prožít venku a v přírodě? V tom případě je Spálený mlýn ideálním místem. Rádi se ujmeme organizace Vaší akce. V našich profesionálních rukách bude Váš event naprosto jedinečný.

 Vaše představy proměníme v nezapomenutelný zážitek. 

OSLAVY

 

Krok za krokem vás provedeme přípravou a realizací vaší akce. Máme zkušenosti s různými druhy akcí od dětských oslav narozenin po maturitní večírky. Do našich rukou se můžete svěřit s veškerou důvěrou, vždy se o Vás postaráme s největší péčí.

TEAMBUILDINGY

Firemní akce také mohou mít své kouzlo. Prostředí Spáleného mlýna pobízí ke konání různých venkovních aktivit, které k teambuiĺdingu neodmyslitelně patří. Ve spojitosti s naší vyhlášenou kuchyní a skvělým servisem se můžete spolehnout na opravdové stmelení týmu.

CATERING

 

Catering učiní z Vaší akce nezapomenutelný zážitek. Nechte si dobroty z naší kuchyně nachystat přímo na Váš stůl. Celou akci Vám i rádi obsloužíme. Jsme flexibilní a ochotně vyhovíme všem Vašim požadavkům.

AKCE PRO ŠKOLKY A ŠKOLY

Spálený mlýn je také ideálním místem pro děti. Děti se mohou volně pohybovat v celém areálu, využít hřiště, zazpívat si u ohně při opékání špekáčků a zabavit se s našimi kozičkami a ovečkami. 

Tel.: 730 644 759

Email: info@spalenak.cz

Hradišťská 3130/57

66902 Znojmo 

  • White Facebook Icon

© 2019 by Spáleňák